POMOC

Urząd Marszałkowski Województwa LubuskiegoDrodzy użytkownicy

Z radością przekazujemy w Wasze ręce najnowszą wersję naszej aplikacji, jednocześnie pragniemy poinformować Was o kilku zmianach, które w związku z tym zostały wprowadzone.

Dotychczasowy system logowania został wydzielony do osobnej usługi. Ma to na celu zapewnienie większego bezpieczeństwa, zwiększenia komfortu korzystania z aplikacji, jak również poprawę wydajności działania aplikacji.

Pozwoliło to również na zwiększenie ilości usług dostępnych dla użytkowników bez konieczności zakładania nowych kont w poszczególnych usługach.

Podczas logowania w nowej wersji zostaną Państwo przekierowani na nową stronę logowania wspólną dla wszystkich dostępnych usług, z których mogą Państwo korzystać posiadając tylko jedno wspólne konto.Co to jest EkoPłatnik
i do czego służy?

System EkoPłatnik służy do sporządzenia przez Podmiot korzystający ze środowiska wykazów zawierających informacje i dane o zakresie korzystania ze środowiska oraz o wysokości należnych opłat.

Korzystanie z EkoPłatnika jest całkowicie darmowe!

Pozwala i ułatwia wywiązać się Podmiotom z obowiązku prawnego określonego w art. 286 Prawa ochrony środowiska (Dz. U. Nr 62/2001, poz. 627 wraz z późn. zm.), tym samym uniknąć kar i innych sankcji.

Dzięki zastosowanej technologii obliczenia wykonywane są „w locie”, a ich wynik prezentowany jest na bieżąco, bez konieczności odświeżania strony przeglądarki.

Podstawa prawna

Aplikacja EkoPłatnik jest zgodna z: